Tietoa -> Kävijätilastot

Kävijätilastot


Vierailijat

Tänään uniikkeja kävijöitä : 2953
Lisäksi hakukoneiden botteja : 1339

Viimeiset 20 päivää:

4.1.20201822
5.1.20202162
6.1.20202611
7.1.20203061
8.1.20204742
9.1.20202705
10.1.20203775
11.1.20205559
12.1.20205134
13.1.20208212
14.1.20208858
15.1.20206335
16.1.20204832
17.1.20205596
18.1.20206327
19.1.20204876
20.1.20205263
21.1.20209391
22.1.20209797
23.1.20202953


Viimeiset 20 kuukautta:

Kesäkuu 201820720
Heinäkuu 201822102
Elokuu 201820990
Syyskuu 201821726
Lokakuu 201831439
Marraskuu 201836179
Joulukuu 201831979
Tammikuu 201927273
Helmikuu 201927956
Maaliskuu 201931324
Huhtikuu 201929724
Toukokuu 201934902
Kesäkuu 201929479
Heinäkuu 201930234
Elokuu 201930995
Syyskuu 201930472
Lokakuu 201928048
Marraskuu 201956740
Joulukuu 2019134100
Tammikuu 2020107938


Sivulataukset

Suomenkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Joulukuu 2019)
Ohjelma 767144
18025
Ohjelmat 17795
85
Mobiiliohjelma 288346
3994
Mobiili 16480
80
Blender 27495900
628139
Blogi 340326
4274
Artikkelit 672094
2837
Game Maker 24278
146
Pelit 589008
15661
Tietoa 74455
680
Kuvat 13541
74
Videot 172578
2125


Englanninkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Joulukuu 2019)
Program 604914
4755
Programs 42506
249
Mobile Software 447891
3659
Mobile 27761
202
Blender 34706760
830416
Blog 1054962
6523
Articles 756013
2837
Games 1116769
10277
Gallery 58834
225
Videos 309081
2420


Vierailijoiden tilastot

(Vain vierailijat joiden selain on lähettänyt tiedot lasketaan.)

Käyttöjärjestelmät:

JärjestelmäYhteensäViime kuussa (Joulukuu 2019)
Windows 10 136786
3673
Windows 8 / 8.1 49923
102
Windows 7 841222
16992
Windows Vista 90053
24
Windows XP 32 bit 504564
146
Windows XP 64-bit / Server 2003 11618
4
Windows 2000 32448
437
Windows 98 2937
0
Windows 95 4554
1
Macintosh 280333
2917
iPhone/iPad/iPod 122
0
Android 447846
108866
Linux 32 & 64-bit 41067
29
J2ME Mobile Platform 25
0


Suosituimmat Internet-selaimet:

SelainYhteensäViime kuussa (Joulukuu 2019)
Mozilla Firefox 667005
2326
Internet Explorer 446050
571
Google Chrome 1080967
115932
Opera 64244
18
Apple Safari 143499
1642



Tilastoja on kerätty 07.01.2008 11:36 lähtien.
Tehnyt: Miika HämäläinenViimeksi päivitetty: 07.11.2014 14:18 MiikaH:n Sivut a.k.a. MiikaHweb | 2003-2020