Tietoa -> Kävijätilastot

Kävijätilastot


Vierailijat

Tänään uniikkeja kävijöitä : 617
Lisäksi hakukoneiden botteja : 7585

Viimeiset 20 päivää:

3.9.20191069
4.9.2019992
5.9.2019999
6.9.2019915
7.9.2019867
8.9.2019905
9.9.2019921
10.9.20191005
11.9.20191028
12.9.20191230
13.9.20191150
14.9.2019920
15.9.2019989
16.9.20191047
17.9.20191015
18.9.2019917
19.9.20191041
20.9.2019884
21.9.2019820
22.9.2019617


Viimeiset 20 kuukautta:

Helmikuu 201812818
Maaliskuu 201812180
Huhtikuu 201813143
Toukokuu 201816171
Kesäkuu 201820720
Heinäkuu 201822102
Elokuu 201820990
Syyskuu 201821726
Lokakuu 201831439
Marraskuu 201836179
Joulukuu 201831979
Tammikuu 201927273
Helmikuu 201927956
Maaliskuu 201931324
Huhtikuu 201929724
Toukokuu 201934902
Kesäkuu 201929479
Heinäkuu 201930234
Elokuu 201930995
Syyskuu 201921275


Sivulataukset

Suomenkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Elokuu 2019)
Ohjelma 711779
7252
Ohjelmat 17485
77
Mobiiliohjelma 274276
3214
Mobiili 16238
58
Blender 25272503
539816
Blogi 327951
3152
Artikkelit 662005
2489
Game Maker 23811
128
Pelit 539980
7758
Tietoa 72026
545
Kuvat 13309
59
Videot 166155
1505


Englanninkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Elokuu 2019)
Program 589682
2840
Programs 41565
158
Mobile Software 433017
3187
Mobile 26996
122
Blender 32170923
601754
Blog 1034386
5111
Articles 745924
2489
Games 1081451
9018
Gallery 57945
173
Videos 301547
1586


Vierailijoiden tilastot

(Vain vierailijat joiden selain on lähettänyt tiedot lasketaan.)

Käyttöjärjestelmät:

JärjestelmäYhteensäViime kuussa (Elokuu 2019)
Windows 10 119826
4676
Windows 8 / 8.1 49389
164
Windows 7 783299
10295
Windows Vista 89897
135
Windows XP 32 bit 503891
234
Windows XP 64-bit / Server 2003 11607
0
Windows 2000 30572
781
Windows 98 2937
1
Windows 95 4550
0
Macintosh 267482
3413
iPhone/iPad/iPod 122
0
Android 207498
8751
Linux 32 & 64-bit 40930
32
J2ME Mobile Platform 25
0


Suosituimmat Internet-selaimet:

SelainYhteensäViime kuussa (Elokuu 2019)
Mozilla Firefox 657938
3565
Internet Explorer 443443
1300
Google Chrome 805768
19507
Opera 64164
35
Apple Safari 136890
1199



Tilastoja on kerätty 07.01.2008 11:36 lähtien.
Tehnyt: Miika HämäläinenViimeksi päivitetty: 07.11.2014 14:18 MiikaH:n Sivut a.k.a. MiikaHweb | 2003-2019