Tietoa -> Kävijätilastot

Kävijätilastot


Vierailijat

Tänään uniikkeja kävijöitä : 731
Lisäksi hakukoneiden botteja : 14451

Viimeiset 20 päivää:

30.5.2021989
31.5.20211093
1.6.20211046
2.6.20211060
3.6.20211041
4.6.20211008
5.6.2021968
6.6.2021941
7.6.20211021
8.6.20211148
9.6.20211164
10.6.20211294
11.6.20211543
12.6.20211015
13.6.20211035
14.6.2021897
15.6.2021942
16.6.2021925
17.6.2021919
18.6.2021731


Viimeiset 20 kuukautta:

Marraskuu 201956740
Joulukuu 2019134100
Tammikuu 2020160833
Helmikuu 2020267676
Maaliskuu 202063959
Huhtikuu 202037057
Toukokuu 202045221
Kesäkuu 202036930
Heinäkuu 202030909
Elokuu 202032997
Syyskuu 202020518
Lokakuu 202030949
Marraskuu 202028808
Joulukuu 202035426
Tammikuu 202130501
Helmikuu 202127706
Maaliskuu 202136257
Huhtikuu 202138422
Toukokuu 202134702
Kesäkuu 202118698


Sivulataukset

Suomenkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Toukokuu 2021)
Ohjelma 1028441
12821
Ohjelmat 19391
82
Mobiiliohjelma 363792
4111
Mobiili 18026
71
Blender 45179167
1019767
Blogi 437120
6326
Artikkelit 3094142
2964
Game Maker 27946
241
Pelit 849390
13807
Tietoa 89984
983
Kuvat 15002
72
Videot 219524
2723


Englanninkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Toukokuu 2021)
Program 697560
5348
Programs 49653
559
Mobile Software 518203
3908
Mobile 34316
508
Blender 55370763
1538098
Blog 1201442
9918
Articles 3178061
2964
Games 1314495
13184
Gallery 65943
488
Videos 364639
4026


Vierailijoiden tilastot

(Vain vierailijat joiden selain on lähettänyt tiedot lasketaan.)

Käyttöjärjestelmät:

JärjestelmäYhteensäViime kuussa (Toukokuu 2021)
Windows 10 196407
3360
Windows 8 / 8.1 50833
20
Windows 7 1056677
8856
Windows Vista 90441
73
Windows XP 32 bit 506585
41
Windows XP 64-bit / Server 2003 11661
0
Windows 2000 43946
547
Windows 98 2943
0
Windows 95 4556
0
Macintosh 403973
7416
iPhone/iPad/iPod 122
0
Android 1980892
60620
Linux 32 & 64-bit 41847
31
J2ME Mobile Platform 26
0


Suosituimmat Internet-selaimet:

SelainYhteensäViime kuussa (Toukokuu 2021)
Mozilla Firefox 708367
2044
Internet Explorer 460852
695
Google Chrome 1624116
18864
Opera 64346
3
Apple Safari 1335373
52783



Tilastoja on kerätty 07.01.2008 11:36 lähtien.
Tehnyt: Miika HämäläinenViimeksi p?ivitetty: 07.11.2014 14:18 MiikaH:n Sivut a.k.a. MiikaHweb | 2003-2021