Tietoa -> Kävijätilastot

Kävijätilastot


Vierailijat

Tänään uniikkeja kävijöitä : 789
Lisäksi hakukoneiden botteja : 21467

Viimeiset 20 päivää:

7.11.20201117
8.11.20201132
9.11.20201014
10.11.2020915
11.11.2020823
12.11.2020835
13.11.2020915
14.11.20201004
15.11.20201163
16.11.20201089
17.11.2020933
18.11.20201038
19.11.2020873
20.11.2020801
21.11.2020771
22.11.2020903
23.11.2020982
24.11.2020985
25.11.20201061
26.11.2020789


Viimeiset 20 kuukautta:

Huhtikuu 201929724
Toukokuu 201934902
Kesäkuu 201929479
Heinäkuu 201930234
Elokuu 201930995
Syyskuu 201930472
Lokakuu 201928048
Marraskuu 201956740
Joulukuu 2019134100
Tammikuu 2020160833
Helmikuu 2020267676
Maaliskuu 202063959
Huhtikuu 202037057
Toukokuu 202045221
Kesäkuu 202036930
Heinäkuu 202030909
Elokuu 202032997
Syyskuu 202020518
Lokakuu 202030949
Marraskuu 202025754


Sivulataukset

Suomenkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Lokakuu 2020)
Ohjelma 936554
12360
Ohjelmat 18842
144
Mobiiliohjelma 337413
4748
Mobiili 17483
102
Blender 37498803
2085461
Blogi 394890
9693
Artikkelit 3075254
3697
Game Maker 26480
352
Pelit 755366
16711
Tietoa 83616
975
Kuvat 14500
112
Videot 201046
4541


Englanninkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Lokakuu 2020)
Program 660173
7039
Programs 46314
445
Mobile Software 491044
5855
Mobile 31196
420
Blender 46145934
2135299
Blog 1136691
12883
Articles 3159173
3697
Games 1232530
17263
Gallery 62800
475
Videos 340391
5037


Vierailijoiden tilastot

(Vain vierailijat joiden selain on lähettänyt tiedot lasketaan.)

Käyttöjärjestelmät:

JärjestelmäYhteensäViime kuussa (Lokakuu 2020)
Windows 10 173172
3456
Windows 8 / 8.1 50645
33
Windows 7 987663
9113
Windows Vista 90206
13
Windows XP 32 bit 506095
123
Windows XP 64-bit / Server 2003 11657
0
Windows 2000 39728
745
Windows 98 2941
0
Windows 95 4555
0
Macintosh 366498
4766
iPhone/iPad/iPod 122
0
Android 1480091
75323
Linux 32 & 64-bit 41633
68
J2ME Mobile Platform 26
0


Suosituimmat Internet-selaimet:

SelainYhteensäViime kuussa (Lokakuu 2020)
Mozilla Firefox 693958
2642
Internet Explorer 454916
1003
Google Chrome 1505587
18448
Opera 64332
2
Apple Safari 888278
66660



Tilastoja on kerätty 07.01.2008 11:36 lähtien.
Tehnyt: Miika HämäläinenViimeksi p?ivitetty: 07.11.2014 14:18 MiikaH:n Sivut a.k.a. MiikaHweb | 2003-2020