Tietoa -> Kävijätilastot

Kävijätilastot


Vierailijat

Tänään uniikkeja kävijöitä : 1121
Lisäksi hakukoneiden botteja : 11642

Viimeiset 20 päivää:

9.3.20201531
10.3.20201697
11.3.20202472
12.3.20201567
13.3.20203694
14.3.20201534
15.3.20203255
16.3.20201934
17.3.20201404
18.3.20201730
19.3.20201340
20.3.20201478
21.3.20201507
22.3.20201311
23.3.20201331
24.3.20201360
25.3.20201286
26.3.20201291
27.3.20201269
28.3.20201121


Viimeiset 20 kuukautta:

Elokuu 201820990
Syyskuu 201821726
Lokakuu 201831439
Marraskuu 201836179
Joulukuu 201831979
Tammikuu 201927273
Helmikuu 201927956
Maaliskuu 201931324
Huhtikuu 201929724
Toukokuu 201934902
Kesäkuu 201929479
Heinäkuu 201930234
Elokuu 201930995
Syyskuu 201930472
Lokakuu 201928048
Marraskuu 201956740
Joulukuu 2019134100
Tammikuu 2020160833
Helmikuu 2020267676
Maaliskuu 202060003


Sivulataukset

Suomenkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Helmikuu 2020)
Ohjelma 815338
17220
Ohjelmat 17969
87
Mobiiliohjelma 300748
4647
Mobiili 16685
115
Blender 28680677
572088
Blogi 349485
4612
Artikkelit 678975
3051
Game Maker 24651
179
Pelit 631768
16845
Tietoa 76565
773
Kuvat 13702
80
Videot 177665
2305


Englanninkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Helmikuu 2020)
Program 614388
4304
Programs 43247
342
Mobile Software 456020
3501
Mobile 28381
269
Blender 36243902
754776
Blog 1068882
6678
Articles 762894
3051
Games 1137515
9822
Gallery 59622
355
Videos 314207
2395


Vierailijoiden tilastot

(Vain vierailijat joiden selain on lähettänyt tiedot lasketaan.)

Käyttöjärjestelmät:

JärjestelmäYhteensäViime kuussa (Helmikuu 2020)
Windows 10 144505
2806
Windows 8 / 8.1 50070
47
Windows 7 882683
14978
Windows Vista 90110
29
Windows XP 32 bit 504774
100
Windows XP 64-bit / Server 2003 11623
3
Windows 2000 33960
680
Windows 98 2937
0
Windows 95 4554
0
Macintosh 331916
43926
iPhone/iPad/iPod 122
0
Android 780177
204315
Linux 32 & 64-bit 41150
34
J2ME Mobile Platform 25
0


Suosituimmat Internet-selaimet:

SelainYhteensäViime kuussa (Helmikuu 2020)
Mozilla Firefox 672016
2028
Internet Explorer 447922
861
Google Chrome 1370945
209767
Opera 64287
18
Apple Safari 247321
42068



Tilastoja on kerätty 07.01.2008 11:36 lähtien.
Tehnyt: Miika HämäläinenViimeksi p?ivitetty: 07.11.2014 14:18 MiikaH:n Sivut a.k.a. MiikaHweb | 2003-2020