Tietoa -> Kävijätilastot

Kävijätilastot


Vierailijat

Tänään uniikkeja kävijöitä : 101
Lisäksi hakukoneiden botteja : 1049

Viimeiset 20 päivää:

17.5.20201380
18.5.20201486
19.5.20201436
20.5.20201550
21.5.20201609
22.5.20201501
23.5.20201430
24.5.20201532
25.5.20201693
26.5.20201716
27.5.20201672
28.5.20201554
29.5.20201353
30.5.20201298
31.5.20201264
1.6.20201509
2.6.20201429
3.6.20201401
4.6.20201183
5.6.2020101


Viimeiset 20 kuukautta:

Marraskuu 201836179
Joulukuu 201831979
Tammikuu 201927273
Helmikuu 201927956
Maaliskuu 201931324
Huhtikuu 201929724
Toukokuu 201934902
Kesäkuu 201929479
Heinäkuu 201930234
Elokuu 201930995
Syyskuu 201930472
Lokakuu 201928048
Marraskuu 201956740
Joulukuu 2019134100
Tammikuu 2020160833
Helmikuu 2020267676
Maaliskuu 202063959
Huhtikuu 202037057
Toukokuu 202045221
Kesäkuu 20205623


Sivulataukset

Suomenkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Toukokuu 2020)
Ohjelma 873334
28998
Ohjelmat 18138
83
Mobiiliohjelma 315295
6885
Mobiili 16844
73
Blender 29987525
624614
Blogi 358252
4430
Artikkelit 3056102
3625
Game Maker 24990
165
Pelit 680049
23948
Tietoa 78692
750
Kuvat 13864
75
Videot 182217
2177


Englanninkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Toukokuu 2020)
Program 625373
6243
Programs 44012
351
Mobile Software 465209
4536
Mobile 29062
320
Blender 37968028
888336
Blog 1082778
7313
Articles 3140021
3625
Games 1156375
9755
Gallery 60408
360
Videos 318823
2213


Vierailijoiden tilastot

(Vain vierailijat joiden selain on lähettänyt tiedot lasketaan.)

Käyttöjärjestelmät:

JärjestelmäYhteensäViime kuussa (Toukokuu 2020)
Windows 10 153793
4362
Windows 8 / 8.1 50295
157
Windows 7 933248
25706
Windows Vista 90135
4
Windows XP 32 bit 505339
226
Windows XP 64-bit / Server 2003 11631
2
Windows 2000 35374
567
Windows 98 2937
0
Windows 95 4555
0
Macintosh 339428
3514
iPhone/iPad/iPod 122
0
Android 1084720
154238
Linux 32 & 64-bit 41233
34
J2ME Mobile Platform 25
0


Suosituimmat Internet-selaimet:

SelainYhteensäViime kuussa (Toukokuu 2020)
Mozilla Firefox 678383
2803
Internet Explorer 449655
701
Google Chrome 1408628
18515
Opera 64298
5
Apple Safari 535066
146202



Tilastoja on kerätty 07.01.2008 11:36 lähtien.
Tehnyt: Miika HämäläinenViimeksi p?ivitetty: 07.11.2014 14:18 MiikaH:n Sivut a.k.a. MiikaHweb | 2003-2020