Tietoa -> Kävijätilastot

Kävijätilastot


Vierailijat

Tänään uniikkeja kävijöitä : 55
Lisäksi hakukoneiden botteja : 1823

Viimeiset 20 päivää:

22.7.20201103
23.7.2020883
24.7.2020893
25.7.2020562
26.7.20201051
27.7.20201190
28.7.20201231
29.7.20201262
30.7.20201263
31.7.20201302
1.8.20201148
2.8.2020981
3.8.20201062
4.8.20201215
5.8.20201175
6.8.20201028
7.8.2020801
8.8.2020985
9.8.2020989
10.8.202055


Viimeiset 20 kuukautta:

Tammikuu 201927273
Helmikuu 201927956
Maaliskuu 201931324
Huhtikuu 201929724
Toukokuu 201934902
Kesäkuu 201929479
Heinäkuu 201930234
Elokuu 201930995
Syyskuu 201930472
Lokakuu 201928048
Marraskuu 201956740
Joulukuu 2019134100
Tammikuu 2020160833
Helmikuu 2020267676
Maaliskuu 202063959
Huhtikuu 202037057
Toukokuu 202045221
Kesäkuu 202036930
Heinäkuu 202030909
Elokuu 20209439


Sivulataukset

Suomenkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Heinäkuu 2020)
Ohjelma 903008
12197
Ohjelmat 18355
133
Mobiiliohjelma 323984
4074
Mobiili 17039
105
Blender 31985394
1082032
Blogi 368918
5645
Artikkelit 3063123
3396
Game Maker 25448
242
Pelit 710059
13064
Tietoa 80244
816
Kuvat 14048
104
Videot 187631
2798


Englanninkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Heinäkuu 2020)
Program 638992
6665
Programs 44767
411
Mobile Software 474779
4821
Mobile 29729
378
Blender 40215592
1136070
Blog 1100269
9150
Articles 3147042
3396
Games 1183135
13783
Gallery 61173
433
Videos 325137
3154


Vierailijoiden tilastot

(Vain vierailijat joiden selain on lähettänyt tiedot lasketaan.)

Käyttöjärjestelmät:

JärjestelmäYhteensäViime kuussa (Heinäkuu 2020)
Windows 10 161786
3656
Windows 8 / 8.1 50484
72
Windows 7 960671
9974
Windows Vista 90173
24
Windows XP 32 bit 505701
177
Windows XP 64-bit / Server 2003 11652
13
Windows 2000 37122
878
Windows 98 2941
1
Windows 95 4555
0
Macintosh 348968
4437
iPhone/iPad/iPod 122
0
Android 1227333
77670
Linux 32 & 64-bit 41435
69
J2ME Mobile Platform 26
1


Suosituimmat Internet-selaimet:

SelainYhteensäViime kuussa (Heinäkuu 2020)
Mozilla Firefox 684193
2616
Internet Explorer 451688
1011
Google Chrome 1445138
17377
Opera 64322
9
Apple Safari 661994
69700



Tilastoja on kerätty 07.01.2008 11:36 lähtien.
Tehnyt: Miika HämäläinenViimeksi p?ivitetty: 07.11.2014 14:18 MiikaH:n Sivut a.k.a. MiikaHweb | 2003-2020