Tietoa -> Kävijätilastot

Kävijätilastot


Vierailijat

Tänään uniikkeja kävijöitä : 324
Lisäksi hakukoneiden botteja : 3940

Viimeiset 20 päivää:

6.8.2019985
7.8.20191017
8.8.2019910
9.8.2019943
10.8.2019972
11.8.20191015
12.8.20191050
13.8.2019852
14.8.2019995
15.8.20191034
16.8.2019942
17.8.2019876
18.8.2019883
19.8.2019936
20.8.20191033
21.8.20191136
22.8.20191272
23.8.20191133
24.8.2019937
25.8.2019324


Viimeiset 20 kuukautta:

Tammikuu 201811755
Helmikuu 201812818
Maaliskuu 201812180
Huhtikuu 201813143
Toukokuu 201816171
Kesäkuu 201820720
Heinäkuu 201822102
Elokuu 201820990
Syyskuu 201821726
Lokakuu 201831439
Marraskuu 201836179
Joulukuu 201831979
Tammikuu 201927273
Helmikuu 201927956
Maaliskuu 201931324
Huhtikuu 201929724
Toukokuu 201934902
Kesäkuu 201929479
Heinäkuu 201930234
Elokuu 201924389


Sivulataukset

Suomenkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Heinäkuu 2019)
Ohjelma 705197
9515
Ohjelmat 17430
71
Mobiiliohjelma 271333
3826
Mobiili 16193
62
Blender 24732569
535217
Blogi 324676
3446
Artikkelit 659825
2585
Game Maker 23685
140
Pelit 532865
9687
Tietoa 71574
397
Kuvat 13262
47
Videot 164670
1577


Englanninkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Heinäkuu 2019)
Program 586802
3885
Programs 41410
127
Mobile Software 429696
3943
Mobile 26862
80
Blender 31567999
699165
Blog 1028799
6709
Articles 743744
2585
Games 1073311
10788
Gallery 57781
126
Videos 299953
2251


Vierailijoiden tilastot

(Vain vierailijat joiden selain on lähettänyt tiedot lasketaan.)

Käyttöjärjestelmät:

JärjestelmäYhteensäViime kuussa (Heinäkuu 2019)
Windows 10 115223
3911
Windows 8 / 8.1 49248
170
Windows 7 774237
11947
Windows Vista 89804
237
Windows XP 32 bit 503708
222
Windows XP 64-bit / Server 2003 11607
1
Windows 2000 29906
768
Windows 98 2937
0
Windows 95 4550
0
Macintosh 264285
3666
iPhone/iPad/iPod 122
0
Android 199619
8051
Linux 32 & 64-bit 40906
38
J2ME Mobile Platform 25
0


Suosituimmat Internet-selaimet:

SelainYhteensäViime kuussa (Heinäkuu 2019)
Mozilla Firefox 654715
2622
Internet Explorer 442442
1490
Google Chrome 788177
18032
Opera 64143
31
Apple Safari 135597
1176



Tilastoja on kerätty 07.01.2008 11:36 lähtien.
Tehnyt: Miika HämäläinenViimeksi päivitetty: 07.11.2014 14:18 MiikaH:n Sivut a.k.a. MiikaHweb | 2003-2019