Tietoa -> Kävijätilastot

Kävijätilastot


Vierailijat

Tänään uniikkeja kävijöitä : 22
Lisäksi hakukoneiden botteja : 839

Viimeiset 20 päivää:

6.9.2020896
7.9.2020761
8.9.2020639
9.9.2020672
10.9.2020635
11.9.2020637
12.9.2020651
13.9.2020801
14.9.2020620
15.9.2020856
16.9.2020751
17.9.2020649
18.9.2020622
19.9.2020541
20.9.2020562
21.9.2020781
22.9.2020530
23.9.2020732
24.9.2020624
25.9.202022


Viimeiset 20 kuukautta:

Helmikuu 201927956
Maaliskuu 201931324
Huhtikuu 201929724
Toukokuu 201934902
Kesäkuu 201929479
Heinäkuu 201930234
Elokuu 201930995
Syyskuu 201930472
Lokakuu 201928048
Marraskuu 201956740
Joulukuu 2019134100
Tammikuu 2020160833
Helmikuu 2020267676
Maaliskuu 202063959
Huhtikuu 202037057
Toukokuu 202045221
Kesäkuu 202036930
Heinäkuu 202030909
Elokuu 202032997
Syyskuu 202016842


Sivulataukset

Suomenkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Elokuu 2020)
Ohjelma 916542
13573
Ohjelmat 18540
101
Mobiiliohjelma 329425
3707
Mobiili 17229
107
Blender 33748564
1151806
Blogi 378129
4994
Artikkelit 3068104
3113
Game Maker 25853
216
Pelit 727698
14920
Tietoa 81455
678
Kuvat 14231
95
Videot 193266
2534


Englanninkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Elokuu 2020)
Program 647444
4885
Programs 45375
385
Mobile Software 480733
3763
Mobile 30266
329
Blender 42176570
1277498
Blog 1114009
7392
Articles 3152023
3113
Games 1201648
11760
Gallery 61750
367
Videos 331735
2978


Vierailijoiden tilastot

(Vain vierailijat joiden selain on lähettänyt tiedot lasketaan.)

Käyttöjärjestelmät:

JärjestelmäYhteensäViime kuussa (Elokuu 2020)
Windows 10 166547
3239
Windows 8 / 8.1 50581
58
Windows 7 971445
12269
Windows Vista 90189
17
Windows XP 32 bit 505868
113
Windows XP 64-bit / Server 2003 11655
8
Windows 2000 38307
797
Windows 98 2941
0
Windows 95 4555
0
Macintosh 356192
4920
iPhone/iPad/iPod 122
0
Android 1328701
69859
Linux 32 & 64-bit 41511
55
J2ME Mobile Platform 26
0


Suosituimmat Internet-selaimet:

SelainYhteensäViime kuussa (Elokuu 2020)
Mozilla Firefox 687892
2461
Internet Explorer 453062
939
Google Chrome 1469223
17006
Opera 64328
6
Apple Safari 753761
62674



Tilastoja on kerätty 07.01.2008 11:36 lähtien.
Tehnyt: Miika HämäläinenViimeksi p?ivitetty: 07.11.2014 14:18 MiikaH:n Sivut a.k.a. MiikaHweb | 2003-2020