Tietoa -> Kävijätilastot

Kävijätilastot


Vierailijat

Tänään uniikkeja kävijöitä : 5416
Lisäksi hakukoneiden botteja : 7475

Viimeiset 20 päivää:

25.10.2019800
26.10.2019772
27.10.2019729
28.10.2019720
29.10.2019876
30.10.2019928
31.10.2019723
1.11.2019724
2.11.2019705
3.11.2019728
4.11.20191142
5.11.2019864
6.11.20191723
7.11.2019998
8.11.2019923
9.11.20191173
10.11.20191385
11.11.20191237
12.11.20193349
13.11.20195416


Viimeiset 20 kuukautta:

Huhtikuu 201813143
Toukokuu 201816171
Kesäkuu 201820720
Heinäkuu 201822102
Elokuu 201820990
Syyskuu 201821726
Lokakuu 201831439
Marraskuu 201836179
Joulukuu 201831979
Tammikuu 201927273
Helmikuu 201927956
Maaliskuu 201931324
Huhtikuu 201929724
Toukokuu 201934902
Kesäkuu 201929479
Heinäkuu 201930234
Elokuu 201930995
Syyskuu 201930472
Lokakuu 201928048
Marraskuu 201920367


Sivulataukset

Suomenkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Lokakuu 2019)
Ohjelma 722255
3955
Ohjelmat 17606
53
Mobiiliohjelma 278651
2106
Mobiili 16310
40
Blender 26254991
589146
Blogi 331981
2119
Artikkelit 665561
2097
Game Maker 23953
76
Pelit 551399
5254
Tietoa 72857
514
Kuvat 13381
45
Videot 168252
1009


Englanninkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Lokakuu 2019)
Program 593506
2012
Programs 41927
221
Mobile Software 439167
3797
Mobile 27310
190
Blender 33184034
660368
Blog 1041356
3989
Articles 749480
2097
Games 1094121
7001
Gallery 58293
216
Videos 303878
1233


Vierailijoiden tilastot

(Vain vierailijat joiden selain on lähettänyt tiedot lasketaan.)

Käyttöjärjestelmät:

JärjestelmäYhteensäViime kuussa (Lokakuu 2019)
Windows 10 128167
4976
Windows 8 / 8.1 49684
184
Windows 7 798219
7212
Windows Vista 89994
35
Windows XP 32 bit 504212
176
Windows XP 64-bit / Server 2003 11610
2
Windows 2000 31366
445
Windows 98 2937
0
Windows 95 4551
0
Macintosh 273012
3087
iPhone/iPad/iPod 122
0
Android 232674
10647
Linux 32 & 64-bit 40985
27
J2ME Mobile Platform 25
0


Suosituimmat Internet-selaimet:

SelainYhteensäViime kuussa (Lokakuu 2019)
Mozilla Firefox 661785
2235
Internet Explorer 444651
649
Google Chrome 848623
21105
Opera 64196
19
Apple Safari 139666
1643



Tilastoja on kerätty 07.01.2008 11:36 lähtien.
Tehnyt: Miika HämäläinenViimeksi päivitetty: 07.11.2014 14:18 MiikaH:n Sivut a.k.a. MiikaHweb | 2003-2019