Tietoa -> Kävijätilastot

Kävijätilastot


Vierailijat

Tänään uniikkeja kävijöitä : 560
Lisäksi hakukoneiden botteja : 11909

Viimeiset 20 päivää:

9.2.2021811
10.2.2021658
11.2.2021747
12.2.2021685
13.2.2021609
14.2.2021835
15.2.20211239
16.2.20211130
17.2.20211100
18.2.2021927
19.2.2021584
20.2.2021576
21.2.2021792
22.2.2021861
23.2.2021966
24.2.20211307
25.2.20211359
26.2.20211273
27.2.20211244
28.2.2021560


Viimeiset 20 kuukautta:

Heinäkuu 201930234
Elokuu 201930995
Syyskuu 201930472
Lokakuu 201928048
Marraskuu 201956740
Joulukuu 2019134100
Tammikuu 2020160833
Helmikuu 2020267676
Maaliskuu 202063959
Huhtikuu 202037057
Toukokuu 202045221
Kesäkuu 202036930
Heinäkuu 202030909
Elokuu 202032997
Syyskuu 202020518
Lokakuu 202030949
Marraskuu 202028808
Joulukuu 202035426
Tammikuu 202130501
Helmikuu 202127242


Sivulataukset

Suomenkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Tammikuu 2021)
Ohjelma 974952
13166
Ohjelmat 19090
84
Mobiiliohjelma 348006
3454
Mobiili 17744
89
Blender 41030168
1134304
Blogi 414021
5830
Artikkelit 3083685
2777
Game Maker 27140
226
Pelit 794588
12797
Tietoa 86475
977
Kuvat 14738
80
Videot 209393
2459


Englanninkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Tammikuu 2021)
Program 677239
5739
Programs 47744
470
Mobile Software 503370
3662
Mobile 32546
450
Blender 50325204
1351440
Blog 1165522
9078
Articles 3167604
2777
Games 1268423
10697
Gallery 64146
432
Videos 351202
3368


Vierailijoiden tilastot

(Vain vierailijat joiden selain on lähettänyt tiedot lasketaan.)

Käyttöjärjestelmät:

JärjestelmäYhteensäViime kuussa (Tammikuu 2021)
Windows 10 183901
3409
Windows 8 / 8.1 50728
27
Windows 7 1017448
10441
Windows Vista 90255
32
Windows XP 32 bit 506386
110
Windows XP 64-bit / Server 2003 11660
1
Windows 2000 41448
565
Windows 98 2941
0
Windows 95 4555
0
Macintosh 380525
4414
iPhone/iPad/iPod 122
0
Android 1705285
74720
Linux 32 & 64-bit 41740
38
J2ME Mobile Platform 26
0


Suosituimmat Internet-selaimet:

SelainYhteensäViime kuussa (Tammikuu 2021)
Mozilla Firefox 701095
2246
Internet Explorer 457379
821
Google Chrome 1557697
15813
Opera 64339
1
Apple Safari 1088785
67576



Tilastoja on kerätty 07.01.2008 11:36 lähtien.
Tehnyt: Miika HämäläinenViimeksi p?ivitetty: 07.11.2014 14:18 MiikaH:n Sivut a.k.a. MiikaHweb | 2003-2021