Tietoa -> Kävijätilastot

Kävijätilastot


Vierailijat

Tänään uniikkeja kävijöitä : 250
Lisäksi hakukoneiden botteja : 2641

Viimeiset 20 päivää:

30.1.20191095
31.1.20191178
1.2.20191104
2.2.20191108
3.2.20191058
4.2.20191153
5.2.20191085
6.2.20191100
7.2.2019872
8.2.2019988
9.2.20191144
10.2.20191013
11.2.2019926
12.2.2019888
13.2.2019917
14.2.2019897
15.2.2019926
16.2.2019840
17.2.2019883
18.2.2019250


Viimeiset 20 kuukautta:

Heinäkuu 201713818
Elokuu 201715267
Syyskuu 201711490
Lokakuu 201713030
Marraskuu 201714726
Joulukuu 201714980
Tammikuu 201811755
Helmikuu 201812818
Maaliskuu 201812180
Huhtikuu 201813143
Toukokuu 201816171
Kesäkuu 201820720
Heinäkuu 201822102
Elokuu 201820990
Syyskuu 201821726
Lokakuu 201831439
Marraskuu 201836179
Joulukuu 201831979
Tammikuu 201927273
Helmikuu 201917152


Sivulataukset

Suomenkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Tammikuu 2019)
Ohjelma 620193
12755
Ohjelmat 16965
87
Mobiiliohjelma 247931
3453
Mobiili 15879
78
Blender 21772993
655278
Blogi 303234
4324
Artikkelit 644127
3310
Game Maker 22763
225
Pelit 457751
12109
Tietoa 68483
758
Kuvat 12948
76
Videot 154816
1949


Englanninkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Tammikuu 2019)
Program 565153
5303
Programs 40444
321
Mobile Software 409489
3490
Mobile 26072
278
Blender 27785414
878082
Blog 991233
8080
Articles 728046
3310
Games 1011274
11510
Gallery 56705
323
Videos 287884
2944


Vierailijoiden tilastot

(Vain vierailijat joiden selain on lähettänyt tiedot lasketaan.)

Käyttöjärjestelmät:

JärjestelmäYhteensäViime kuussa (Tammikuu 2019)
Windows 10 96754
2102
Windows 8 / 8.1 48635
115
Windows 7 685974
12242
Windows Vista 88683
154
Windows XP 32 bit 502206
183
Windows XP 64-bit / Server 2003 11595
4
Windows 2000 25759
562
Windows 98 2936
0
Windows 95 4550
0
Macintosh 244689
2818
iPhone/iPad/iPod 122
0
Android 149404
7651
Linux 32 & 64-bit 40667
43
J2ME Mobile Platform 25
0


Suosituimmat Internet-selaimet:

SelainYhteensäViime kuussa (Tammikuu 2019)
Mozilla Firefox 636736
3265
Internet Explorer 434537
972
Google Chrome 695765
12409
Opera 63957
21
Apple Safari 128939
1004



Tilastoja on kerätty 07.01.2008 11:36 lähtien.
Tehnyt: Miika HämäläinenViimeksi päivitetty: 07.11.2014 14:18 MiikaH:n Sivut a.k.a. MiikaHweb | 2003-2019