Tietoa -> Kävijätilastot

Kävijätilastot


Vierailijat

Tänään uniikkeja kävijöitä : 412
Lisäksi hakukoneiden botteja : 1963

Viimeiset 20 päivää:

4.4.2019995
5.4.2019990
6.4.2019942
7.4.20191114
8.4.20191052
9.4.20191056
10.4.20191006
11.4.2019967
12.4.2019907
13.4.2019914
14.4.2019952
15.4.20191085
16.4.20191343
17.4.20191113
18.4.2019939
19.4.2019847
20.4.2019740
21.4.2019814
22.4.2019847
23.4.2019412


Viimeiset 20 kuukautta:

Syyskuu 201711490
Lokakuu 201713030
Marraskuu 201714726
Joulukuu 201714980
Tammikuu 201811755
Helmikuu 201812818
Maaliskuu 201812180
Huhtikuu 201813143
Toukokuu 201816171
Kesäkuu 201820720
Heinäkuu 201822102
Elokuu 201820990
Syyskuu 201821726
Lokakuu 201831439
Marraskuu 201836179
Joulukuu 201831979
Tammikuu 201927273
Helmikuu 201927956
Maaliskuu 201931324
Huhtikuu 201922235


Sivulataukset

Suomenkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Maaliskuu 2019)
Ohjelma 653607
16023
Ohjelmat 17114
75
Mobiiliohjelma 255476
3175
Mobiili 15969
41
Blender 22780794
531466
Blogi 310752
3406
Artikkelit 649673
2697
Game Maker 23073
143
Pelit 485835
13316
Tietoa 69610
602
Kuvat 13058
63
Videot 158042
1457


Englanninkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Maaliskuu 2019)
Program 572125
3667
Programs 40893
232
Mobile Software 415477
2537
Mobile 26487
217
Blender 29039592
656376
Blog 1004207
6286
Articles 733592
2697
Games 1031399
9716
Gallery 57198
266
Videos 291685
1921


Vierailijoiden tilastot

(Vain vierailijat joiden selain on lähettänyt tiedot lasketaan.)

Käyttöjärjestelmät:

JärjestelmäYhteensäViime kuussa (Maaliskuu 2019)
Windows 10 102162
2517
Windows 8 / 8.1 48769
61
Windows 7 718865
15765
Windows Vista 89070
228
Windows XP 32 bit 502629
222
Windows XP 64-bit / Server 2003 11599
3
Windows 2000 27124
778
Windows 98 2936
0
Windows 95 4550
0
Macintosh 250855
3091
iPhone/iPad/iPod 122
0
Android 165499
7859
Linux 32 & 64-bit 40758
41
J2ME Mobile Platform 25
0


Suosituimmat Internet-selaimet:

SelainYhteensäViime kuussa (Maaliskuu 2019)
Mozilla Firefox 642938
2968
Internet Explorer 437030
1391
Google Chrome 722328
12812
Opera 64008
21
Apple Safari 131187
1128



Tilastoja on kerätty 07.01.2008 11:36 lähtien.
Tehnyt: Miika HämäläinenViimeksi päivitetty: 07.11.2014 14:18 MiikaH:n Sivut a.k.a. MiikaHweb | 2003-2019