Tietoa -> Kävijätilastot

Kävijätilastot


Vierailijat

Tänään uniikkeja kävijöitä : 586
Lisäksi hakukoneiden botteja : 19716

Viimeiset 20 päivää:

23.6.20201284
24.6.20201304
25.6.20201161
26.6.20201218
27.6.20201054
28.6.20201107
29.6.2020988
30.6.20201131
1.7.20201346
2.7.20201141
3.7.20201155
4.7.2020784
5.7.2020892
6.7.2020892
7.7.2020927
8.7.2020738
9.7.2020683
10.7.2020671
11.7.2020600
12.7.2020586


Viimeiset 20 kuukautta:

Joulukuu 201831979
Tammikuu 201927273
Helmikuu 201927956
Maaliskuu 201931324
Huhtikuu 201929724
Toukokuu 201934902
Kesäkuu 201929479
Heinäkuu 201930234
Elokuu 201930995
Syyskuu 201930472
Lokakuu 201928048
Marraskuu 201956740
Joulukuu 2019134100
Tammikuu 2020160833
Helmikuu 2020267676
Maaliskuu 202063959
Huhtikuu 202037057
Toukokuu 202045221
Kesäkuu 202036930
Heinäkuu 202010415


Sivulataukset

Suomenkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Kesäkuu 2020)
Ohjelma 889328
17052
Ohjelmat 18235
70
Mobiiliohjelma 319966
4142
Mobiili 16945
80
Blender 30988196
690605
Blogi 363560
3920
Artikkelit 3059999
3246
Game Maker 25222
172
Pelit 695922
15194
Tietoa 79527
664
Kuvat 13951
67
Videot 185136
2078


Englanninkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Kesäkuu 2020)
Program 633037
6257
Programs 44397
286
Mobile Software 470487
3957
Mobile 29403
244
Blender 39096654
822278
Blog 1091872
6956
Articles 3143918
3246
Games 1170637
10418
Gallery 60821
289
Videos 322280
2608


Vierailijoiden tilastot

(Vain vierailijat joiden selain on lähettänyt tiedot lasketaan.)

Käyttöjärjestelmät:

JärjestelmäYhteensäViime kuussa (Kesäkuu 2020)
Windows 10 158906
4086
Windows 8 / 8.1 50423
126
Windows 7 949821
17208
Windows Vista 90154
9
Windows XP 32 bit 505574
191
Windows XP 64-bit / Server 2003 11636
4
Windows 2000 36334
750
Windows 98 2940
3
Windows 95 4555
0
Macintosh 344738
4270
iPhone/iPad/iPod 122
0
Android 1157693
63046
Linux 32 & 64-bit 41375
121
J2ME Mobile Platform 25
0


Suosituimmat Internet-selaimet:

SelainYhteensäViime kuussa (Kesäkuu 2020)
Mozilla Firefox 681884
2893
Internet Explorer 450775
882
Google Chrome 1429514
16587
Opera 64313
14
Apple Safari 599765
56703



Tilastoja on kerätty 07.01.2008 11:36 lähtien.
Tehnyt: Miika HämäläinenViimeksi p?ivitetty: 07.11.2014 14:18 MiikaH:n Sivut a.k.a. MiikaHweb | 2003-2020