Tietoa -> Kävijätilastot

Kävijätilastot


Vierailijat

Tänään uniikkeja kävijöitä : 347
Lisäksi hakukoneiden botteja : 6501

Viimeiset 20 päivää:

22.4.20211476
23.4.20211481
24.4.20211481
25.4.20211362
26.4.20211438
27.4.20211305
28.4.20211083
29.4.20211157
30.4.20211233
1.5.20211376
2.5.2021938
3.5.2021989
4.5.20211164
5.5.20211244
6.5.20211043
7.5.20211019
8.5.20211029
9.5.20211056
10.5.2021997
11.5.2021347


Viimeiset 20 kuukautta:

Lokakuu 201928048
Marraskuu 201956740
Joulukuu 2019134100
Tammikuu 2020160833
Helmikuu 2020267676
Maaliskuu 202063959
Huhtikuu 202037057
Toukokuu 202045221
Kesäkuu 202036930
Heinäkuu 202030909
Elokuu 202032997
Syyskuu 202020518
Lokakuu 202030949
Marraskuu 202028808
Joulukuu 202035426
Tammikuu 202130501
Helmikuu 202127706
Maaliskuu 202136257
Huhtikuu 202138422
Toukokuu 202111202


Sivulataukset

Suomenkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Huhtikuu 2021)
Ohjelma 1014566
17895
Ohjelmat 19286
94
Mobiiliohjelma 358847
4718
Mobiili 17935
87
Blender 43856369
1167965
Blogi 429927
6724
Artikkelit 3090756
3015
Game Maker 27706
230
Pelit 833445
17239
Tietoa 88805
1053
Kuvat 14916
85
Videot 216277
2932


Englanninkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Huhtikuu 2021)
Program 690790
5982
Programs 48970
549
Mobile Software 513448
4439
Mobile 33696
486
Blender 53662277
1328463
Blog 1189571
9728
Articles 3174675
3015
Games 1298685
12970
Gallery 65333
518
Videos 359772
3587


Vierailijoiden tilastot

(Vain vierailijat joiden selain on lähettänyt tiedot lasketaan.)

Käyttöjärjestelmät:

JärjestelmäYhteensäViime kuussa (Huhtikuu 2021)
Windows 10 192315
3533
Windows 8 / 8.1 50813
16
Windows 7 1047093
13667
Windows Vista 90357
78
Windows XP 32 bit 506529
38
Windows XP 64-bit / Server 2003 11661
0
Windows 2000 43139
654
Windows 98 2941
0
Windows 95 4556
1
Macintosh 393558
5174
iPhone/iPad/iPod 122
0
Android 1874057
67251
Linux 32 & 64-bit 41814
17
J2ME Mobile Platform 26
0


Suosituimmat Internet-selaimet:

SelainYhteensäViime kuussa (Huhtikuu 2021)
Mozilla Firefox 705817
1925
Internet Explorer 459865
899
Google Chrome 1601170
19162
Opera 64344
1
Apple Safari 1236542
57340



Tilastoja on kerätty 07.01.2008 11:36 lähtien.
Tehnyt: Miika HämäläinenViimeksi p?ivitetty: 07.11.2014 14:18 MiikaH:n Sivut a.k.a. MiikaHweb | 2003-2021