Tietoa -> Kävijätilastot

Kävijätilastot


Vierailijat

Tänään uniikkeja kävijöitä : 495
Lisäksi hakukoneiden botteja : 5188

Viimeiset 20 päivää:

28.5.20191301
29.5.20191372
30.5.20191407
31.5.20191161
1.6.2019678
2.6.2019951
3.6.20191366
4.6.20191164
5.6.20191115
6.6.20191049
7.6.20191063
8.6.20191098
9.6.20191044
10.6.20191111
11.6.20191120
12.6.20191034
13.6.2019980
14.6.20191051
15.6.2019957
16.6.2019495


Viimeiset 20 kuukautta:

Marraskuu 201714726
Joulukuu 201714980
Tammikuu 201811755
Helmikuu 201812818
Maaliskuu 201812180
Huhtikuu 201813143
Toukokuu 201816171
Kesäkuu 201820720
Heinäkuu 201822102
Elokuu 201820990
Syyskuu 201821726
Lokakuu 201831439
Marraskuu 201836179
Joulukuu 201831979
Tammikuu 201927273
Helmikuu 201927956
Maaliskuu 201931324
Huhtikuu 201929724
Toukokuu 201934902
Kesäkuu 201916276


Sivulataukset

Suomenkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Toukokuu 2019)
Ohjelma 683879
17924
Ohjelmat 17261
82
Mobiiliohjelma 263160
4275
Mobiili 16069
56
Blender 23586170
479187
Blogi 317330
3787
Artikkelit 654220
2593
Game Maker 23384
179
Pelit 511590
15334
Tietoa 70488
563
Kuvat 13148
55
Videot 161210
1861


Englanninkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Toukokuu 2019)
Program 579308
3909
Programs 41105
135
Mobile Software 421720
3343
Mobile 26641
91
Blender 30119921
615231
Blog 1015852
6419
Articles 738139
2593
Games 1051373
10797
Gallery 57461
163
Videos 295812
2324


Vierailijoiden tilastot

(Vain vierailijat joiden selain on lähettänyt tiedot lasketaan.)

Käyttöjärjestelmät:

JärjestelmäYhteensäViime kuussa (Toukokuu 2019)
Windows 10 106840
2691
Windows 8 / 8.1 48897
67
Windows 7 747938
17562
Windows Vista 89385
192
Windows XP 32 bit 503266
426
Windows XP 64-bit / Server 2003 11606
3
Windows 2000 28152
632
Windows 98 2936
0
Windows 95 4550
0
Macintosh 256214
3074
iPhone/iPad/iPod 122
0
Android 180974
9095
Linux 32 & 64-bit 40831
42
J2ME Mobile Platform 25
0


Suosituimmat Internet-selaimet:

SelainYhteensäViime kuussa (Toukokuu 2019)
Mozilla Firefox 648298
3201
Internet Explorer 439340
1449
Google Chrome 748496
15326
Opera 64066
36
Apple Safari 132923
883



Tilastoja on kerätty 07.01.2008 11:36 lähtien.
Tehnyt: Miika HämäläinenViimeksi päivitetty: 07.11.2014 14:18 MiikaH:n Sivut a.k.a. MiikaHweb | 2003-2019