Tietoa -> Kävijätilastot

Kävijätilastot


Vierailijat

Tänään uniikkeja kävijöitä : 1747
Lisäksi hakukoneiden botteja : 2043

Viimeiset 20 päivää:

30.12.20198629
31.12.20193666
1.1.20201291
2.1.20201416
3.1.20201220
4.1.20201822
5.1.20202162
6.1.20202611
7.1.20203061
8.1.20204742
9.1.20202705
10.1.20203775
11.1.20205559
12.1.20205134
13.1.20208212
14.1.20208858
15.1.20206335
16.1.20204832
17.1.20205596
18.1.20201747


Viimeiset 20 kuukautta:

Kesäkuu 201820720
Heinäkuu 201822102
Elokuu 201820990
Syyskuu 201821726
Lokakuu 201831439
Marraskuu 201836179
Joulukuu 201831979
Tammikuu 201927273
Helmikuu 201927956
Maaliskuu 201931324
Huhtikuu 201929724
Toukokuu 201934902
Kesäkuu 201929479
Heinäkuu 201930234
Elokuu 201930995
Syyskuu 201930472
Lokakuu 201928048
Marraskuu 201956740
Joulukuu 2019134100
Tammikuu 202071078


Sivulataukset

Suomenkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Joulukuu 2019)
Ohjelma 762653
18025
Ohjelmat 17775
85
Mobiiliohjelma 287457
3994
Mobiili 16463
80
Blender 27411372
628139
Blogi 339592
4274
Artikkelit 671549
2837
Game Maker 24240
146
Pelit 585338
15661
Tietoa 74329
680
Kuvat 13526
74
Videot 172219
2125


Englanninkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Joulukuu 2019)
Program 603951
4755
Programs 42459
249
Mobile Software 447257
3659
Mobile 27726
202
Blender 34628152
830416
Blog 1054057
6523
Articles 755468
2837
Games 1115266
10277
Gallery 58783
225
Videos 308646
2420


Vierailijoiden tilastot

(Vain vierailijat joiden selain on lähettänyt tiedot lasketaan.)

Käyttöjärjestelmät:

JärjestelmäYhteensäViime kuussa (Joulukuu 2019)
Windows 10 136381
3673
Windows 8 / 8.1 49914
102
Windows 7 837182
16992
Windows Vista 90048
24
Windows XP 32 bit 504538
146
Windows XP 64-bit / Server 2003 11617
4
Windows 2000 32399
437
Windows 98 2937
0
Windows 95 4554
1
Macintosh 279696
2917
iPhone/iPad/iPod 122
0
Android 416315
108866
Linux 32 & 64-bit 41056
29
J2ME Mobile Platform 25
0


Suosituimmat Internet-selaimet:

SelainYhteensäViime kuussa (Joulukuu 2019)
Mozilla Firefox 666584
2326
Internet Explorer 445973
571
Google Chrome 1048595
115932
Opera 64243
18
Apple Safari 143200
1642



Tilastoja on kerätty 07.01.2008 11:36 lähtien.
Tehnyt: Miika HämäläinenViimeksi päivitetty: 07.11.2014 14:18 MiikaH:n Sivut a.k.a. MiikaHweb | 2003-2020