Tietoa -> Kävijätilastot

Kävijätilastot


Vierailijat

Tänään uniikkeja kävijöitä : 511
Lisäksi hakukoneiden botteja : 6071

Viimeiset 20 päivää:

1.9.20191012
2.9.2019932
3.9.20191069
4.9.2019992
5.9.2019999
6.9.2019915
7.9.2019867
8.9.2019905
9.9.2019921
10.9.20191005
11.9.20191028
12.9.20191230
13.9.20191150
14.9.2019920
15.9.2019989
16.9.20191047
17.9.20191015
18.9.2019917
19.9.20191041
20.9.2019511


Viimeiset 20 kuukautta:

Helmikuu 201812818
Maaliskuu 201812180
Huhtikuu 201813143
Toukokuu 201816171
Kesäkuu 201820720
Heinäkuu 201822102
Elokuu 201820990
Syyskuu 201821726
Lokakuu 201831439
Marraskuu 201836179
Joulukuu 201831979
Tammikuu 201927273
Helmikuu 201927956
Maaliskuu 201931324
Huhtikuu 201929724
Toukokuu 201934902
Kesäkuu 201929479
Heinäkuu 201930234
Elokuu 201930995
Syyskuu 201919465


Sivulataukset

Suomenkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Elokuu 2019)
Ohjelma 711291
7252
Ohjelmat 17479
77
Mobiiliohjelma 274078
3214
Mobiili 16232
58
Blender 25228243
539816
Blogi 327760
3152
Artikkelit 661842
2489
Game Maker 23806
128
Pelit 539495
7758
Tietoa 71991
545
Kuvat 13301
59
Videot 166072
1505


Englanninkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Elokuu 2019)
Program 589414
2840
Programs 41550
158
Mobile Software 432797
3187
Mobile 26980
122
Blender 32131713
601754
Blog 1033911
5111
Articles 745761
2489
Games 1080857
9018
Gallery 57926
173
Videos 301453
1586


Vierailijoiden tilastot

(Vain vierailijat joiden selain on lähettänyt tiedot lasketaan.)

Käyttöjärjestelmät:

JärjestelmäYhteensäViime kuussa (Elokuu 2019)
Windows 10 119521
4676
Windows 8 / 8.1 49378
164
Windows 7 782543
10295
Windows Vista 89866
135
Windows XP 32 bit 503879
234
Windows XP 64-bit / Server 2003 11607
0
Windows 2000 30550
781
Windows 98 2937
1
Windows 95 4550
0
Macintosh 267314
3413
iPhone/iPad/iPod 122
0
Android 207068
8751
Linux 32 & 64-bit 40929
32
J2ME Mobile Platform 25
0


Suosituimmat Internet-selaimet:

SelainYhteensäViime kuussa (Elokuu 2019)
Mozilla Firefox 657753
3565
Internet Explorer 443360
1300
Google Chrome 804694
19507
Opera 64162
35
Apple Safari 136801
1199



Tilastoja on kerätty 07.01.2008 11:36 lähtien.
Tehnyt: Miika HämäläinenViimeksi päivitetty: 07.11.2014 14:18 MiikaH:n Sivut a.k.a. MiikaHweb | 2003-2019