Tietoa -> Kävijätilastot

Kävijätilastot


Vierailijat

Tänään uniikkeja kävijöitä : 269
Lisäksi hakukoneiden botteja : 1951

Viimeiset 20 päivää:

25.11.20181378
26.11.20181303
27.11.20181022
28.11.20181132
29.11.20181093
30.11.20181303
1.12.20181075
2.12.20181028
3.12.20181199
4.12.20181100
5.12.20181140
6.12.20181068
7.12.20181312
8.12.20181060
9.12.2018953
10.12.2018989
11.12.20181128
12.12.20181152
13.12.20181041
14.12.2018269


Viimeiset 20 kuukautta:

Toukokuu 201715784
Kesäkuu 201714554
Heinäkuu 201713818
Elokuu 201715267
Syyskuu 201711490
Lokakuu 201713030
Marraskuu 201714726
Joulukuu 201714980
Tammikuu 201811755
Helmikuu 201812818
Maaliskuu 201812180
Huhtikuu 201813143
Toukokuu 201816171
Kesäkuu 201820720
Heinäkuu 201822102
Elokuu 201820990
Syyskuu 201821726
Lokakuu 201831439
Marraskuu 201836179
Joulukuu 201814514


Sivulataukset

Suomenkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Marraskuu 2018)
Ohjelma 587975
17279
Ohjelmat 16768
63
Mobiiliohjelma 239518
3830
Mobiili 15717
60
Blender 20192999
577614
Blogi 292663
4001
Artikkelit 637338
3027
Game Maker 22285
220
Pelit 427127
14766
Tietoa 66960
468
Kuvat 12793
63
Videot 149950
1858


Englanninkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Marraskuu 2018)
Program 554138
3926
Programs 39779
334
Mobile Software 401861
3414
Mobile 25500
298
Blender 25848271
789901
Blog 973772
7755
Articles 721257
3027
Games 985779
10954
Gallery 56024
372
Videos 281395
2419


Vierailijoiden tilastot

(Vain vierailijat joiden selain on lähettänyt tiedot lasketaan.)

Käyttöjärjestelmät:

JärjestelmäYhteensäViime kuussa (Marraskuu 2018)
Windows 10 92170
2371
Windows 8 / 8.1 48430
98
Windows 7 656149
16129
Windows Vista 88341
141
Windows XP 32 bit 501806
293
Windows XP 64-bit / Server 2003 11585
2
Windows 2000 24614
715
Windows 98 2936
0
Windows 95 4550
0
Macintosh 239044
2587
iPhone/iPad/iPod 122
0
Android 132426
11269
Linux 32 & 64-bit 40567
17
J2ME Mobile Platform 25
0


Suosituimmat Internet-selaimet:

SelainYhteensäViime kuussa (Marraskuu 2018)
Mozilla Firefox 630367
3165
Internet Explorer 432466
1230
Google Chrome 669027
17037
Opera 63915
54
Apple Safari 126859
1365



Tilastoja on kerätty 07.01.2008 11:36 lähtien.
Tehnyt: Miika HämäläinenViimeksi päivitetty: 07.11.2014 14:18 MiikaH:n Sivut a.k.a. MiikaHweb | 2003-2018