Tietoa -> Kävijätilastot

Kävijätilastot


Vierailijat

Tänään uniikkeja kävijöitä : 1337
Lisäksi hakukoneiden botteja : 7016

Viimeiset 20 päivää:

3.11.2019728
4.11.20191142
5.11.2019864
6.11.20191723
7.11.2019998
8.11.2019923
9.11.20191173
10.11.20191385
11.11.20191237
12.11.20193349
13.11.20195747
14.11.20191266
15.11.20191899
16.11.20191175
17.11.20191277
18.11.20191951
19.11.20191415
20.11.20191499
21.11.20191517
22.11.20191337


Viimeiset 20 kuukautta:

Huhtikuu 201813143
Toukokuu 201816171
Kesäkuu 201820720
Heinäkuu 201822102
Elokuu 201820990
Syyskuu 201821726
Lokakuu 201831439
Marraskuu 201836179
Joulukuu 201831979
Tammikuu 201927273
Helmikuu 201927956
Maaliskuu 201931324
Huhtikuu 201929724
Toukokuu 201934902
Kesäkuu 201929479
Heinäkuu 201930234
Elokuu 201930995
Syyskuu 201930472
Lokakuu 201928048
Marraskuu 201934034


Sivulataukset

Suomenkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Lokakuu 2019)
Ohjelma 727062
3955
Ohjelmat 17629
53
Mobiiliohjelma 279916
2106
Mobiili 16322
40
Blender 26384836
589146
Blogi 332653
2119
Artikkelit 666330
2097
Game Maker 23987
76
Pelit 555309
5254
Tietoa 73060
514
Kuvat 13394
45
Videot 168564
1009


Englanninkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Lokakuu 2019)
Program 594878
2012
Programs 41994
221
Mobile Software 440423
3797
Mobile 27353
190
Blender 33317541
660368
Blog 1042788
3989
Articles 750249
2097
Games 1096829
7001
Gallery 58363
216
Videos 304336
1233


Vierailijoiden tilastot

(Vain vierailijat joiden selain on lähettänyt tiedot lasketaan.)

Käyttöjärjestelmät:

JärjestelmäYhteensäViime kuussa (Lokakuu 2019)
Windows 10 129759
4976
Windows 8 / 8.1 49740
184
Windows 7 803581
7212
Windows Vista 89998
35
Windows XP 32 bit 504288
176
Windows XP 64-bit / Server 2003 11610
2
Windows 2000 31521
445
Windows 98 2937
0
Windows 95 4551
0
Macintosh 274075
3087
iPhone/iPad/iPod 122
0
Android 237692
10647
Linux 32 & 64-bit 40995
27
J2ME Mobile Platform 25
0


Suosituimmat Internet-selaimet:

SelainYhteensäViime kuussa (Lokakuu 2019)
Mozilla Firefox 662434
2235
Internet Explorer 444847
649
Google Chrome 857021
21105
Opera 64201
19
Apple Safari 140211
1643



Tilastoja on kerätty 07.01.2008 11:36 lähtien.
Tehnyt: Miika HämäläinenViimeksi päivitetty: 07.11.2014 14:18 MiikaH:n Sivut a.k.a. MiikaHweb | 2003-2019