Tietoa -> Kävijätilastot

Kävijätilastot


Vierailijat

Tänään uniikkeja kävijöitä : 920
Lisäksi hakukoneiden botteja : 9956

Viimeiset 20 päivää:

10.3.20201697
11.3.20202472
12.3.20201567
13.3.20203694
14.3.20201534
15.3.20203255
16.3.20201934
17.3.20201404
18.3.20201730
19.3.20201340
20.3.20201478
21.3.20201507
22.3.20201311
23.3.20201331
24.3.20201360
25.3.20201286
26.3.20201291
27.3.20201269
28.3.20201290
29.3.2020920


Viimeiset 20 kuukautta:

Elokuu 201820990
Syyskuu 201821726
Lokakuu 201831439
Marraskuu 201836179
Joulukuu 201831979
Tammikuu 201927273
Helmikuu 201927956
Maaliskuu 201931324
Huhtikuu 201929724
Toukokuu 201934902
Kesäkuu 201929479
Heinäkuu 201930234
Elokuu 201930995
Syyskuu 201930472
Lokakuu 201928048
Marraskuu 201956740
Joulukuu 2019134100
Tammikuu 2020160833
Helmikuu 2020267676
Maaliskuu 202061092


Sivulataukset

Suomenkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Helmikuu 2020)
Ohjelma 816060
17220
Ohjelmat 17972
87
Mobiiliohjelma 300991
4647
Mobiili 16687
115
Blender 28694104
572088
Blogi 349605
4612
Artikkelit 679045
3051
Game Maker 24659
179
Pelit 632394
16845
Tietoa 76620
773
Kuvat 13704
80
Videot 177727
2305


Englanninkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Helmikuu 2020)
Program 614487
4304
Programs 43255
342
Mobile Software 456139
3501
Mobile 28389
269
Blender 36267897
754776
Blog 1069027
6678
Articles 762964
3051
Games 1137691
9822
Gallery 59633
355
Videos 314283
2395


Vierailijoiden tilastot

(Vain vierailijat joiden selain on lähettänyt tiedot lasketaan.)

Käyttöjärjestelmät:

JärjestelmäYhteensäViime kuussa (Helmikuu 2020)
Windows 10 144612
2806
Windows 8 / 8.1 50072
47
Windows 7 883355
14978
Windows Vista 90110
29
Windows XP 32 bit 504795
100
Windows XP 64-bit / Server 2003 11623
3
Windows 2000 33971
680
Windows 98 2937
0
Windows 95 4554
0
Macintosh 331955
43926
iPhone/iPad/iPod 122
0
Android 781717
204315
Linux 32 & 64-bit 41150
34
J2ME Mobile Platform 25
0


Suosituimmat Internet-selaimet:

SelainYhteensäViime kuussa (Helmikuu 2020)
Mozilla Firefox 672085
2028
Internet Explorer 447935
861
Google Chrome 1371347
209767
Opera 64287
18
Apple Safari 248670
42068



Tilastoja on kerätty 07.01.2008 11:36 lähtien.
Tehnyt: Miika HämäläinenViimeksi p?ivitetty: 07.11.2014 14:18 MiikaH:n Sivut a.k.a. MiikaHweb | 2003-2020