Tietoa -> Kävijätilastot

Kävijätilastot


Vierailijat

Tänään uniikkeja kävijöitä : 378
Lisäksi hakukoneiden botteja : 5149

Viimeiset 20 päivää:

11.7.2021656
12.7.2021946
13.7.20211292
14.7.2021826
15.7.2021846
16.7.2021781
17.7.2021981
18.7.2021720
19.7.2021978
20.7.20211005
21.7.2021768
22.7.2021833
23.7.20211062
24.7.2021883
25.7.2021852
26.7.2021919
27.7.2021882
28.7.2021605
29.7.2021906
30.7.2021378


Viimeiset 20 kuukautta:

Joulukuu 2019134100
Tammikuu 2020160833
Helmikuu 2020267676
Maaliskuu 202063959
Huhtikuu 202037057
Toukokuu 202045221
Kesäkuu 202036930
Heinäkuu 202030909
Elokuu 202032997
Syyskuu 202020518
Lokakuu 202030949
Marraskuu 202028808
Joulukuu 202035426
Tammikuu 202130501
Helmikuu 202127706
Maaliskuu 202136257
Huhtikuu 202138422
Toukokuu 202134702
Kesäkuu 202130955
Heinäkuu 202126010


Sivulataukset

Suomenkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Kesäkuu 2021)
Ohjelma 1037434
9658
Ohjelmat 19495
82
Mobiiliohjelma 367463
3686
Mobiili 18103
64
Blender 46687173
1080957
Blogi 443634
5388
Artikkelit 3096996
2381
Game Maker 28164
170
Pelit 861280
11524
Tietoa 91198
886
Kuvat 15077
59
Videot 222581
2378


Englanninkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Kesäkuu 2021)
Program 703161
4877
Programs 50329
510
Mobile Software 522854
3659
Mobile 34942
453
Blender 57120348
1130403
Blog 1211361
8746
Articles 3180915
2381
Games 1328752
11315
Gallery 66566
471
Videos 368849
3206


Vierailijoiden tilastot

(Vain vierailijat joiden selain on lähettänyt tiedot lasketaan.)

Käyttöjärjestelmät:

JärjestelmäYhteensäViime kuussa (Kesäkuu 2021)
Windows 10 200570
3151
Windows 8 / 8.1 50891
18
Windows 7 1062527
6590
Windows Vista 90581
54
Windows XP 32 bit 506649
48
Windows XP 64-bit / Server 2003 11662
0
Windows 2000 44976
738
Windows 98 2943
2
Windows 95 4556
0
Macintosh 413408
7980
iPhone/iPad/iPod 122
0
Android 2197838
154189
Linux 32 & 64-bit 41879
29
J2ME Mobile Platform 26
0


Suosituimmat Internet-selaimet:

SelainYhteensäViime kuussa (Kesäkuu 2021)
Mozilla Firefox 710707
1850
Internet Explorer 462190
863
Google Chrome 1646189
16442
Opera 64348
0
Apple Safari 1544731
149362



Tilastoja on kerätty 07.01.2008 11:36 lähtien.
Tehnyt: Miika HämäläinenViimeksi p?ivitetty: 07.11.2014 14:18 MiikaH:n Sivut a.k.a. MiikaHweb | 2003-2021