Tietoa -> Kävijätilastot

Kävijätilastot


Vierailijat

Tänään uniikkeja kävijöitä : 475
Lisäksi hakukoneiden botteja : 13555

Viimeiset 20 päivää:

16.11.20201089
17.11.2020933
18.11.20201038
19.11.2020873
20.11.2020801
21.11.2020771
22.11.2020903
23.11.2020982
24.11.2020985
25.11.20201061
26.11.2020792
27.11.2020797
28.11.2020675
29.11.2020773
30.11.2020806
1.12.2020869
2.12.20201067
3.12.20201533
4.12.20201732
5.12.2020475


Viimeiset 20 kuukautta:

Toukokuu 201934902
Kesäkuu 201929479
Heinäkuu 201930234
Elokuu 201930995
Syyskuu 201930472
Lokakuu 201928048
Marraskuu 201956740
Joulukuu 2019134100
Tammikuu 2020160833
Helmikuu 2020267676
Maaliskuu 202063959
Huhtikuu 202037057
Toukokuu 202045221
Kesäkuu 202036930
Heinäkuu 202030909
Elokuu 202032997
Syyskuu 202020518
Lokakuu 202030949
Marraskuu 202028808
Joulukuu 20205676


Sivulataukset

Suomenkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Marraskuu 2020)
Ohjelma 938777
7565
Ohjelmat 18869
147
Mobiiliohjelma 338180
3030
Mobiili 17512
145
Blender 37784455
1590987
Blogi 396450
6119
Artikkelit 3076117
3242
Game Maker 26549
257
Pelit 757840
9909
Tietoa 83846
1110
Kuvat 14523
142
Videot 201625
2697


Englanninkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Marraskuu 2020)
Program 661742
5198
Programs 46421
473
Mobile Software 492178
4226
Mobile 31303
481
Blender 46550824
1731963
Blog 1139037
8887
Articles 3160036
3242
Games 1235583
12469
Gallery 62902
544
Videos 341193
3346


Vierailijoiden tilastot

(Vain vierailijat joiden selain on lähettänyt tiedot lasketaan.)

Käyttöjärjestelmät:

JärjestelmäYhteensäViime kuussa (Marraskuu 2020)
Windows 10 174257
3045
Windows 8 / 8.1 50647
24
Windows 7 989424
6927
Windows Vista 90210
4
Windows XP 32 bit 506120
91
Windows XP 64-bit / Server 2003 11658
3
Windows 2000 39861
629
Windows 98 2941
0
Windows 95 4555
0
Macintosh 367887
5473
iPhone/iPad/iPod 122
0
Android 1499169
71518
Linux 32 & 64-bit 41644
46
J2ME Mobile Platform 26
0


Suosituimmat Internet-selaimet:

SelainYhteensäViime kuussa (Marraskuu 2020)
Mozilla Firefox 694811
3411
Internet Explorer 455081
795
Google Chrome 1510493
17508
Opera 64333
0
Apple Safari 905165
63175



Tilastoja on kerätty 07.01.2008 11:36 lähtien.
Tehnyt: Miika HämäläinenViimeksi p?ivitetty: 07.11.2014 14:18 MiikaH:n Sivut a.k.a. MiikaHweb | 2003-2020