Tietoa -> Kävijätilastot

Kävijätilastot


Vierailijat

Tänään uniikkeja kävijöitä : 619
Lisäksi hakukoneiden botteja : 7840

Viimeiset 20 päivää:

8.10.2021751
9.10.2021884
10.10.2021787
11.10.2021968
12.10.20211097
13.10.20211019
14.10.2021969
15.10.2021960
16.10.2021825
17.10.2021907
18.10.2021958
19.10.2021895
20.10.2021951
21.10.2021920
22.10.20211034
23.10.2021901
24.10.20211257
25.10.20211147
26.10.20211301
27.10.2021619


Viimeiset 20 kuukautta:

Maaliskuu 202063959
Huhtikuu 202037057
Toukokuu 202045221
Kesäkuu 202036930
Heinäkuu 202030909
Elokuu 202032997
Syyskuu 202020518
Lokakuu 202030949
Marraskuu 202028808
Joulukuu 202035426
Tammikuu 202130501
Helmikuu 202127706
Maaliskuu 202136257
Huhtikuu 202138422
Toukokuu 202134702
Kesäkuu 202130955
Heinäkuu 202127156
Elokuu 202128583
Syyskuu 202127922
Lokakuu 202125404


Sivulataukset

Suomenkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Syyskuu 2021)
Ohjelma 1051666
5069
Ohjelmat 19807
117
Mobiiliohjelma 376412
3244
Mobiili 18381
103
Blender 49898867
1148273
Blogi 462960
6806
Artikkelit 3104295
2686
Game Maker 28909
271
Pelit 887654
9436
Tietoa 94323
1231
Kuvat 15354
109
Videot 231630
3557


Englanninkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Syyskuu 2021)
Program 716181
4705
Programs 51893
618
Mobile Software 534896
4239
Mobile 36370
565
Blender 61095693
1445862
Blog 1239576
9963
Articles 3188214
2686
Games 1366825
13594
Gallery 68005
571
Videos 380749
4055


Vierailijoiden tilastot

(Vain vierailijat joiden selain on lähettänyt tiedot lasketaan.)

Käyttöjärjestelmät:

JärjestelmäYhteensäViime kuussa (Syyskuu 2021)
Windows 10 208254
2621
Windows 8 / 8.1 51038
39
Windows 7 1068306
1875
Windows Vista 90875
99
Windows XP 32 bit 506794
42
Windows XP 64-bit / Server 2003 11663
0
Windows 2000 47190
777
Windows 98 2943
0
Windows 95 4556
0
Macintosh 434486
8042
iPhone/iPad/iPod 122
0
Android 2513824
96213
Linux 32 & 64-bit 41943
29
J2ME Mobile Platform 26
0


Suosituimmat Internet-selaimet:

SelainYhteensäViime kuussa (Syyskuu 2021)
Mozilla Firefox 716523
2107
Internet Explorer 465036
998
Google Chrome 1697518
17220
Opera 64356
2
Apple Safari 1839419
90140



Tilastoja on kerätty 07.01.2008 11:36 lähtien.
Tehnyt: Miika HämäläinenViimeksi p?ivitetty: 07.11.2014 14:18 MiikaH:n Sivut a.k.a. MiikaHweb | 2003-2021