Tietoa -> Kävijätilastot

Kävijätilastot


Vierailijat

Tänään uniikkeja kävijöitä : 3
Lisäksi hakukoneiden botteja : 176

Viimeiset 20 päivää:

31.8.2020842
1.9.2020714
2.9.2020731
3.9.2020870
4.9.2020756
5.9.2020789
6.9.2020896
7.9.2020761
8.9.2020639
9.9.2020672
10.9.2020635
11.9.2020637
12.9.2020651
13.9.2020801
14.9.2020620
15.9.2020856
16.9.2020751
17.9.2020649
18.9.2020622
19.9.20203


Viimeiset 20 kuukautta:

Helmikuu 201927956
Maaliskuu 201931324
Huhtikuu 201929724
Toukokuu 201934902
Kesäkuu 201929479
Heinäkuu 201930234
Elokuu 201930995
Syyskuu 201930472
Lokakuu 201928048
Marraskuu 201956740
Joulukuu 2019134100
Tammikuu 2020160833
Helmikuu 2020267676
Maaliskuu 202063959
Huhtikuu 202037057
Toukokuu 202045221
Kesäkuu 202036930
Heinäkuu 202030909
Elokuu 202032997
Syyskuu 202013053


Sivulataukset

Suomenkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Elokuu 2020)
Ohjelma 915492
13573
Ohjelmat 18510
101
Mobiiliohjelma 328667
3707
Mobiili 17194
107
Blender 33586067
1151806
Blogi 376928
4994
Artikkelit 3067326
3113
Game Maker 25795
216
Pelit 726104
14920
Tietoa 81274
678
Kuvat 14202
95
Videot 192678
2534


Englanninkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Elokuu 2020)
Program 646211
4885
Programs 45293
385
Mobile Software 479962
3763
Mobile 30188
329
Blender 41959532
1277498
Blog 1112008
7392
Articles 3151245
3113
Games 1199352
11760
Gallery 61674
367
Videos 331051
2978


Vierailijoiden tilastot

(Vain vierailijat joiden selain on lähettänyt tiedot lasketaan.)

Käyttöjärjestelmät:

JärjestelmäYhteensäViime kuussa (Elokuu 2020)
Windows 10 165968
3239
Windows 8 / 8.1 50573
58
Windows 7 970831
12269
Windows Vista 90187
17
Windows XP 32 bit 505852
113
Windows XP 64-bit / Server 2003 11655
8
Windows 2000 38179
797
Windows 98 2941
0
Windows 95 4555
0
Macintosh 355415
4920
iPhone/iPad/iPod 122
0
Android 1315064
69859
Linux 32 & 64-bit 41499
55
J2ME Mobile Platform 26
0


Suosituimmat Internet-selaimet:

SelainYhteensäViime kuussa (Elokuu 2020)
Mozilla Firefox 687382
2461
Internet Explorer 452910
939
Google Chrome 1466534
17006
Opera 64327
6
Apple Safari 741070
62674



Tilastoja on kerätty 07.01.2008 11:36 lähtien.
Tehnyt: Miika HämäläinenViimeksi p?ivitetty: 07.11.2014 14:18 MiikaH:n Sivut a.k.a. MiikaHweb | 2003-2020