Tietoa -> Kävijätilastot

Kävijätilastot


Vierailijat

Tänään uniikkeja kävijöitä : 1061
Lisäksi hakukoneiden botteja : 4151

Viimeiset 20 päivää:

1.11.2019724
2.11.2019705
3.11.2019728
4.11.20191142
5.11.2019864
6.11.20191723
7.11.2019998
8.11.2019923
9.11.20191173
10.11.20191385
11.11.20191237
12.11.20193349
13.11.20195747
14.11.20191266
15.11.20191899
16.11.20191175
17.11.20191277
18.11.20191951
19.11.20191415
20.11.20191061


Viimeiset 20 kuukautta:

Huhtikuu 201813143
Toukokuu 201816171
Kesäkuu 201820720
Heinäkuu 201822102
Elokuu 201820990
Syyskuu 201821726
Lokakuu 201831439
Marraskuu 201836179
Joulukuu 201831979
Tammikuu 201927273
Helmikuu 201927956
Maaliskuu 201931324
Huhtikuu 201929724
Toukokuu 201934902
Kesäkuu 201929479
Heinäkuu 201930234
Elokuu 201930995
Syyskuu 201930472
Lokakuu 201928048
Marraskuu 201930742


Sivulataukset

Suomenkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Lokakuu 2019)
Ohjelma 725683
3955
Ohjelmat 17622
53
Mobiiliohjelma 279620
2106
Mobiili 16319
40
Blender 26352723
589146
Blogi 332514
2119
Artikkelit 666146
2097
Game Maker 23976
76
Pelit 554229
5254
Tietoa 73011
514
Kuvat 13391
45
Videot 168493
1009


Englanninkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Lokakuu 2019)
Program 594550
2012
Programs 41979
221
Mobile Software 440124
3797
Mobile 27343
190
Blender 33291076
660368
Blog 1042339
3989
Articles 750065
2097
Games 1096209
7001
Gallery 58346
216
Videos 304233
1233


Vierailijoiden tilastot

(Vain vierailijat joiden selain on lähettänyt tiedot lasketaan.)

Käyttöjärjestelmät:

JärjestelmäYhteensäViime kuussa (Lokakuu 2019)
Windows 10 129359
4976
Windows 8 / 8.1 49727
184
Windows 7 802045
7212
Windows Vista 89998
35
Windows XP 32 bit 504263
176
Windows XP 64-bit / Server 2003 11610
2
Windows 2000 31461
445
Windows 98 2937
0
Windows 95 4551
0
Macintosh 273782
3087
iPhone/iPad/iPod 122
0
Android 236811
10647
Linux 32 & 64-bit 40994
27
J2ME Mobile Platform 25
0


Suosituimmat Internet-selaimet:

SelainYhteensäViime kuussa (Lokakuu 2019)
Mozilla Firefox 662249
2235
Internet Explorer 444772
649
Google Chrome 855250
21105
Opera 64201
19
Apple Safari 140095
1643



Tilastoja on kerätty 07.01.2008 11:36 lähtien.
Tehnyt: Miika HämäläinenViimeksi päivitetty: 07.11.2014 14:18 MiikaH:n Sivut a.k.a. MiikaHweb | 2003-2019